In samenwerking met ’t Japanse Winkeltje biedt het Japans Cultureel Centrum verschillende workshops en Japanse taalcursussen aan.
Deze wekelijkse cursus is specifiek voor beginners. In de cursus van 15 lessen leer je hiragana, katakana en een aantal kanji (de cijfers van 1 tot 10) schrijven en lezen, ook hoe je je kunt voorstellen, omgaan met tijd en spullen kopen in een winkel. Natuurlijk leer je ook de grammatica, bv. koppelwerkwoorden en werkwoordvervoeging. De nadruk bij deze cursus ligt op Japanse conversatie.
Na het afronden van Japans 1 kan je, mits er genoeg deelnemers zijn, doorstromen naar hogere niveaus. Meer informatie is te vinden op, en aanmelden kan via de website van ’t Japans Cultureel Centrum.
